Ондық бөлшек. Ондық бөлшекті оқу және жазуға есе птер шығару.


Орал қаласы,Ветелки ауылы

№29 негізгі жалпы білім беретін мектеп

Математика пән мұғалімі

Хабдулла Ару
Нұржанқызы

Сабақтың тақырыбы: Ондық бөлшек. Ондық бөлшекті оқу және жазуға есептер шығару.

Сабақтың мақсаты:

Ондық бөлшектер ұғымын енгізу, ондық бөлшектерді оқуға және жаза білуге жағдай жасау;Белсенділіктерін және оқушылардың пәнге қызығушылығын арттыру, дамыту;Оқуға, саналы сезімге, жауапкершілікке өз бетінше еңбектенуге тәрбиелеу. Тез ойлап, тез қорытуға және сөйлеу мәнеріне тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: Қайталау сабағы

Көрнекіліктері: интерактивті тақта,кесте,

Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі. Сабаққа қажетті құралдарын түгендеп, дұрыс отыруларына назар аудару.

•Балалар , біздің бүгінгі сабағымызда: « Білім » әлемінде «Жағалау» бар, сол жағалауды құтқарып, білім алуымыз керек.Балалар бізге бір тапсырма келді. Соны оқып, тапсырманы орындайық. Читать далее

Реклама

Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер. 9 сынып


Орал қаласы,Ветелки ауылы

№29 негізгі жалпы білім беретін мектеп

Математика пән мұғалімі

Хабдулла Ару Нұржанқызы

Сабақ тақырыбы: Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер
Сабақтың мақсаты:
а)Білімділік.Тригонометриялық функциялардың анықталу облысы мен мәндер жиынына арналған формулаларын қорытып шығару.Формулаларды тригонометриялық өрнектердің тепе-тең түрлендіру негізінде қолдануы.
ә)Дамытушылық.Оқушылардың ойлау және есте сақтау қабілеттерін дамыта отырып,өз ойларын нақты жеткізе білуге дағдыландыру,пәнге деген қызығушылықтарын арттыру.
б)Тәрбиелік.Жеке жұмыс жасауға,жауапкершілікті сезіне білуге,нәтижеге жетуге ұмтылуға,ізденімпаздылыққа тәрбиелеу.
Сабақ түрі:жаңа сабақты түсіндіру
Сабақ типі: жаңа сабақ Читать далее

Ермаханова Жаркынай Танирбергеновна


Алматы қаласы
Алматы сервистік қызмет көрсету колледжі
қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы
Ермаханова Жаркынай Танирбергеновна

1. «Жырлаймын ұстаз өзіңді» атты ұстаздар күніне арналған концерттік бағдарлама
2. Әдебиеттің қоғам өмірімен байланысы
3. Жаяу Мұса Байжанұлы. Әсет – айтыскер ақын
4. «ТАЛАНТТЫ ЖАЗУШЫ, ТАРЫМДЫ ТАРИХШЫ» Нағашыбек Қапалбекұлының шығармашылығына арналған кездесу
5. «Мемлекеттік рәміздер – Тәуелсіздігіміздің тұмары»
ҚР Рәміздеріне 25 жыл толуына арналған
концерттік бағдарлама

№37 қоғ байл.docx
Ашық сабақ.docx
ұстаздар күні.docx
Н.Қапалбекұлы.docx
ҚР Рәміздер.docx

Натурал сандар және нөл саны. Натурал санды қолд ану


Ильясова Гулбаршын Шарафудиновна

Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы

Жаңақала ауылы №3 жалпы орта білім беретін қазақ мектебі

ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР

4 сынып № 3 сабақ ІV тоқсан
Сабақ тақырыбы Натурал сандар және нөл саны. Натурал санды қолдану
Жалпы мақсаты Натурал сандар қатарымен таныса отырып, оларды оқуға, салыстыруға, есептер шығаруға үйрену.
Күтілетін нәтижелер А) Натурал сандар қатарымен танысады.

В) Сандарды оқып, жазып, салыстыра алады.

С) Бірнеше амалдармен шығарылатын, логикалық есептерді шығара алады.

Сабақ түрі Топтық, жұптық, жеке жұмыс.
Керекті жабдықтар Парақтар, ауызша жаттығулар, кестелер, жинақ Читать далее

ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАРДЫҢ ҮЛГІСІ


Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Үшбұрыштар (16 сағ) Мектеп: Абай атындағы №31 жом КММ
Күні: 05.05.2017ж Мұғалімнің аты-жөні: Каражанова Набира Абшакировна
СЫНЫП: 7 «А» сынып Қатысқандар: 24 Қатыспағандар: —
Сабақтың тақырыбы Үшбұрыш және оның түрлері .
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары(оқу бағдарламасына сілтеме) 7.1.1.13 үшбұрыштың түрлерін ажырату; Читать далее

Менің бос уақытым. Есімшенің тәуелденуі


ШҚО Семей қаласы «№30 жалпы орта білім беретін мектеп» КММ

қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

Боксенова Шынар Сагидоллаевна

Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Сабақ: Менің бос уақытым. Есімшенің тәуелденуі. Мектеп:
Күні: Мұғалімнің есімі: Боксенова К.А.
Сынып: Қатысқандар саны: 12 Қатыспағандар саны:2
Сабақ негізделген оқу мақсаты Сөздік қорын байыту, өз ойларын жеткізу дағдыларын дамыту, есімшенің тәуелденуін қайталау. Читать далее

Қысқа мерзімді сабақ жоспары


ШҚО Семей қаласы «№30 жалпы орта білім беретін мектеп» КММ

қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

Боксенова Шынар Сагидоллаевна

Жоспарланған сабақтар топтамасына бағдарламаның жеті модулі қалай және неліктен

ықпалдастырылғаны туралы бір рефлексивтік есеп

«Сабақ беру — үйреншікті жай ғана шеберлік емес, ол – жаңаны табатын өнер» — деп XX ғасырдың басында ұлттық ойшылдарымыздың бірі Жүсіпбек Аймауытов айтқан екен.Осы мақсаттарды жүзеге асырудың негізінде оқытудың жаңа әдіс тәсілдерін педагог ғалымдар мен республика мұғалімдері жан жақты ізденіп, оқушының пәнге деген қызығушылығын арттыруда білім берудің тиімді жолдарын қарастырып, оқытудың жаңа көп нұсқалық қағидасын бекітті. Оның өзіне оңтайлысын таңдай білуді ұсынады. Читать далее